Crveno-crni’ napunili  mrežu Banovićana

DNEVNI AVAZ,

Crveno-crni’ napunili mrežu Banovićana

Autori: V.BEGUNIĆ

Golman domacih Buric u nekoliko navrata odlicno interveniraoCelik je prekinuo crnu seriju od šest utakmica bez pobjede i s 3:0 savladao banovicku Buducnost, direktnog rivala u borbi za opstanak u Premijer ligi. Zenicani su došli u vodstvo u ranoj fazi igre. Ðalac je u 16. minuti promiješao odbranu gostiju, dodao za Koruku koji je sa 17 metara pogodio donji lijevi ugao do tada odlicnog Husica. Banovicani su zaprijetili u 22. minuti preko Bojica, ali je Huric odlicno intervenirao. Domaci su dosta .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.