INFOBIRO: Publikacije
Zeničani ostali u društvu najboljih

DNEVNI AVAZ,

Kao i prošle godine, navijaci Celika transparentima iskazali nezadovoljstvo rezultatima svog kluba

Autori: V.BEGUNIĆ

Celik je, prema ocekivanju, uspio savladati Leotar s 3:1 te se ponovo uspio spasiti od ispadanja iz Premijer lige. Zenicani su vec u 15. minuti došli u vodstvo. Vršajevic je prošao po desnoj strani, lijepo prebacio na lijevu stranu za usamljenog Ticu, koji je prizemnim šutom pogodio lijevi ugao za 1:0. Vršajevic je bio asistent u 42. minuti, kada je uposlio Ðalca, koji je sa sedam metara po sredini gola šutirao i pogodio za 2:0. Tek što je pocelo drugo poluvrijeme, a gosti su smanjili na 2:1. Go .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.