Veliko slavlje u Vrapčićima

DNEVNI AVAZ,

Sva tri gola Mostarci dali u drugom poluvremenu

Autori: F.IBRULJ

Velež3:0 Posušje Fudbaleri Veleža su u premijernoj utakmici pred svojim navijacima ostvarili uvjerljivu i potpuno zasluženu pobjedu protiv Posušja koje je samo u prvom poluvremenu pokazalo odredene kvalitete. Prvu priliku Velež je stvorio u 9. minuti kada je Kajtaz pronašao Velegica koji je šutirao glavom u dobro postavljenog Schrenga. Pet minuta kasnije Kajtaz je srušen na ivici kaznenog prostora, ali je Zaimovic iz slobodnog udarca šutirao tek preko gola. U 19. minuti gosti su prvi put z .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.