DNEVNI AVAZ,

Tripic u 58. minuti odbranio jedanaesterac Obadu

Velagić donio radost „Rođenima“

Autori: F.IBRULJ

Fudbaleri Veleža su potpuno zasluženo došli do druge pobjede u sezoni, savladavši jucer na svom terenu Modricu Maximu s 2:1. Prvo poluvrijeme je u potpunosti pripalo „Rodenima“. U prvih 15 minuta Obad je tri puta šutirao, ali je golman gostiju Tripic bio siguran. Mrežu Modricana pokušavali su zatresti i Zaimovic, Kajtaz te Serdarevic, ali je Tripic bio nesavladiv. Ipak, domaci su uspjeli doci u vodstvo u 36. minuti. Serdarevic je pogodio stativu, a Zaimovic se dobro snašao pored Vasica i Bajuno .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.