Uspješan debi Gavrana

DNEVNI AVAZ,

Strijelci za domace Vršajevic, Admir Ljevakovic i Adilovic

Autori: V.BEGUNIĆ

Celik je, prema ocekivanju, savladao banjalucki Borac, a rezultat od 3:0 donio je Zenicanima izlazak iz negativne u pozitivnu gol-razliku od 9:7. Vec nakon prvog poluvremena domaci su nogometaši bolju igru krunisali s dva lijepa pogotka, u cemu su im, mora se priznati, nesebicno pomogli i gostujuci odbrambeni nogometaši. Naime, Zenicani su poveli u 14. minuti, nakon prodora Admira Ljevakovica po desnoj strani, a Dalibor Antonijevic je, pokušavajuci ga zaustaviti, promašio loptu, koju je Avdija .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.