Zatagić i Šabić odškrinuli Zeničanima vrata polufinala

DNEVNI AVAZ,

Crveno-crni“ propustili priliku da ostvare uvjerljiviju pobjedu

Autori: V.BEGUNIĆ

Nogometaši Celika jucer su uspjeli u nakani da u prvoj utakmici cetvrtfinala Kupa BiH bez primljenog pogotka savladaju banjalucki Borac. Konacnih 2:0 je potpuno zasluženo, ali su Zenicani propustili priliku da vec na Bilinom polju osiguraju polufinale. Ofanzivan pocetak Domaci tim je zaprijetio u 8. minuti. Šabic je dubinskom loptom odlicno uposlio Adilovica, koji je uspio prediblati golmana Borca Karanovica, ali je napadac Celika u toj akciji izašao van terena. Samo minutu kasnije Admir Ljevak .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.