Samo Admir Kajtaz našao put do mreže

DNEVNI AVAZ,

Mostarci mogli slaviti mnogo uvjerljiviju pobjedu

Autori: F.IBRULJ

Fudbaleri Veleža su pred svojim navijacima savladali Žepce sa minimalnih 1:0 iako je pobjeda mogla biti uvjerljivija. Vec u prvom napadu u velikoj prilici je bio Coric, ali je golman gostiju Trogrlic krajnjim naporom izbio loptu u korner. Nekoliko minuta kasnije gosti su prvi put prešli centar, a ubacenu loptu Ljeljka s lijeve strane Rizvanovic je poslao preko gola. Velež je u 14. minuti imao veliku priliku. Obad je asistirao, a Coric s nekoliko metara pogodio precku. U 30. minuti Velež je stiga .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.