INFOBIRO: Publikacije
Neuspješan debi Kodre, OVACIJE ZA IVICU OSIMA

OSLOBOĐENJE,

Bh. strucnjak, koji se uspješno oporavlja od moždanog udara, pregledao je susret izmedu Japana i BiH u svecanoj loži stadiona u Tokiju • Aplauzi i suze za Osima, koji je mec gledao u prisustvu supruge Asime i sina Amara • Kodrini izabranici se dobro nosili prvo poluvrijeme, pad u finišu

Autori: JASMIN LIGATA

U utakmici koja nije imala nikakav rezultatski imperativ za selekciju Bosne i Hercegovine, poraženi smo rezultatom 3:0 u mecu protiv Japana u Tokiju. Tako je debi selektora Mehe Kodre na klupi bh. tima prošao dosta neslavno, a konacni rezultat možda je i previsok, s obzirom na to da smo dva pogotka primili u posljednjih osam minuta susreta, kada su na terenu zaigrali izmijenjeni sastavi. Pogotke za Japance postigli su Nakazawa u 69, te Yamase, koji je Hasagica matirao u 82. i 88. minuti, nakon š .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.