DNEVNI AVAZ,

Gosti poveli preko Curica, izjednacio Zaimovic

Kajtaz pogodio s penala u 90. minuti

Autori: F.IBRULJ

Fudbaleri Veleža su teže nego što se ocekivalo osvojili tri važna boda protiv Travnika te nastavili grcevitu borbu za opstanak. Vec u 10. minuti „Rodeni“ su bili u rezultatskom minusu nakon što je grešku Kodre kaznio Curic za 0:1. Potom je igra preselila na polovinu Travnika, ali je golman Nurkanovic zaustavljao sve domace pokušaje. Pocetkom drugog poluvremena trener Veleža Karabeg je uvodenjem Delalica i Kadrica sve karte bacio u napad. Takva se igra isplatila u 53. minuti, kada je Zaimovic pog .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.