Ljeljak igrač odluke

DNEVNI AVAZ,

U Vrapcicima bili i Dušan Bajevic, Salem Halilhodžic i Milomir Šešlija

Autori: F.IBRULJ

Fudbaleri Veleža ove su se sezone oprostili od svojih navijac a pobjedom. Nakon 3. minute, Velež je vodio s 1:0. Zaimovic je dugom loptom pronašao Ljeljka, koji je na ivici šesnaesterca primio loptu te ušao u kazneni prostor gostiju i pogodio mrežu gostiju. Gosti su se potom malo oslobodili pa su u tri navrata zaprijetili golmanu Kurtanovicu, ali kako se bližio kraj poluvremena, Velež je pojacavao pritisak. To je u samoj završnici rezultiralo drugim golom. Colic je centirao, a Ljeljak pogodio gl .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.