Probudili se u nastavku

DNEVNI AVAZ,

Rumuni brzo poveli, iz penala izjednacio Aganovic _ Na kraju mogli i dobiti

Autori: V.BEGUNIĆ

Zahvaljujuci dobroj igri u drugom poluvremenu, mladi su reprezentativci Bosne i Hercegovine odigrali neriješeno 1:1 s favoriziranom Rumunijom u pretposljednjem mecu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo U21. Gosti su u Zenici došli u vodstvo vec u 6. minuti. Nurkovic je loše ispucao loptu, koju su Rumuni brzo vratili u naš kazneni prostor, a Torhe je s desetak metara šutirao pored Cejvanovic a i pogodio za 0:1. Šanse za izjednacenje do odmora su imali Aganovic i Džafic. U nastavku su naši brzo po .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.