Obad i Jahović za prvi trijumf

DNEVNI AVAZ,

Rodeni“ lako došli do bodova, ali se nisu pomakli s dna tabele

Autori: F.IBRULJ

Igraci Veleža su u osmom kolu ostvarili prvu pobjedu na svom terenu, ali se nisu pomakli s dna tabele. Za razliku od prethodnih utakmica, „Rodeni“ su u dobrom prvom poluvremenu završili sav posao postigavši sva tri gola. Terensku inicijativu Velež je krunisao vec u 15. minuti. Jahovic je šutirao prema golu, a loptu je s pola metra u gol ugurao Obad za vodstvo od 1:0. Nisu prešli centar Nakon postignutog gola, Velež je nastavio napadati, a gosti u prvih pola sata igre nijednom nisu prešli centar. .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.