INFOBIRO: Publikacije
Begić: Velika pobjeda

NEZAVISNE NOVINE,

Tim Kaknja zasluženo je pobedio jer je odigrao izvanredno pogotovo nakon prvog seta, rekao Maric, sportski direktor OK Vojvodina

Autori: OSMAN ZUKIĆ

Pobjeda protiv Vojvodine zaista je velika kada uzmemo u obzir da je naš protivnikjedan od najuspješnijih klubova u regionu, rekao je Almir Begic, trener OK Kakanj i aktuelnog prvaka BiH. Kakanjci su u srijedu navecer na svom parketu savladali novosadsku Vojvodinu rezultatom 3:1 (15:25, 25:16, 25:22, 25:22) i na taj nacin uvecali šanse za plasman u narednu randu takmicenja. Aktuelni prvaci naše zemlje uspjeli su uspostaviti svoju igra tek nakon prvog seta u kojem su gosti slavili zahvaljujuci agr .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.