INFOBIRO: Publikacije
Dovoljno jaki za pobjedu

NEZAVISNE NOVINE,

Mislim da su Novosadani pod velikim pritiskom, jer se od njih ocekuje da poprave utisak sa gostovanja, kaže Almir Begic, trener bh. šampiona

Autori: OSMAN ZUKIĆ

Imamo dovoljno jaku ekipu koja može opravdati dobru igru iz prvog meca i slaviti u revanš susretu sa Vojvodinom, rekao je Almir Begic, trener OK Kakanj, aktuelnog prvaka BiH. Kakanjci ce veceras u Novom Sadu igrati revanš mec drugog kola Celendž kupa sa Vojvodinom. Aktuelni prvaci naše zemlje priredili su iznenadenje i slavili u prvom susretu rezultatom 3:1, te su povecali šanse za plasman u narednu rundu takmicenja. Kakanjcima je potrebna pobjeda, odnosno osvajanje dva seta kako bi uz bolju set .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.