Džafić presudio gostima

DNEVNI AVAZ,

Domaci u prvih deset minuta propustili tri dobre prilike

Autori: V.BEGUNIĆ

Celik je, prema ocekivanju, jucer lako izašao nakraj sa Slavijom, koju su nedavno izbacili i iz Kupa BiH. Zenic ani su slavili rezultatom 1:0, a strijelac jedinog gola, nakon ubacaja Samira Dure iz kornera s desne strane, bio je Adin Džafic, koji je šutirao glavom sa sedam metara. Domacini su u prvom poluvremenu imali još nekoliko lijepih prilika, ali su bili dekoncentrirani u završnici. Vec u 6. minuti, nakon dobre akcije, Dario Puric pokušao je u šesnaestercu uposliti Duru, koji je malo zakasn .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.