INFOBIRO: Publikacije
Šišić pogodio u 22. sekundi

DNEVNI AVAZ,

Jamak poravnao u 51. minuti Sudija Dominkovic kroz prste progledao Nijemi, ali nije Covicu

Autori: V.BEGUNIĆ

Pred svega 3.500 gledalaca Celik i Željeznicar su odigrali slabu utakmicu koja je završila bez pobjednika (1:1). Vec u 22. sekundi meca domaci su poveli golom mladog reprezentativca Aldina Šišica na asistenciju Harisa Hece. Šišic je s desetak metara iskosa s lijeve strane lijepo plasirao loptu u donji lijevi ugao gola Elvisa Karica. Gosti su prvi put opasnije zaprijetili u 15. minuti, kada je Mirsad Ramic glavom šutirao preko gola. Šišic je u 19. minuti pokušao sa 25 metara iskosa s desne strane .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.