Pobjednik odlučen nakon 25 minuta

DNEVNI AVAZ,

Golove za bordo ekipu postigli Komazec, Travančić i Dupovac

Autori: A.MIZDRAK

U posljednjoj zvaničnoj utakmici u 2013. godini fudbaleri Sarajeva jučer su zasluženo savladali trebinjski Leotar. Već nakon 25. minuta igre semafor je pokazivao 3:0, što je, ispostavilo se, bio konačan rezultat. Promrzli navijači Oko hiljadu promrzlih navijača na Koševu nije mnogo čekalo na slavlje, jer je već u 4. minuti susreta Nikola Komazec lob udarcem postigao fantastičan pogodak. Gosti iz Trebinja su pokušali u 7. minuti preko Marka Mihojevića, koji je iz izgledne prilike šutirao pored li .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.