INFOBIRO: Publikacije
Pun plijen odnio i Široki Brijeg

DNEVNI AVAZ,

Autori: I.ISOVIĆ

Široki Brijeg je s pola snage trijumfovao u Žepcu te s nova tri boda ostao u utrci za jesenjeg prvaka BiH. Domaci fudbaleri, koji su tek u 90. minuti uputili prvi udarac u okvir gola gostiju, još su jednom razocarali klupske celnike, navijace i vec treceg trenera u sezoni. Široki je odlicno otvorio susret i u prve 24 minute postigao dva pogotka (Bubalo i Karoglan). Konacan rezultat (0:3) eurogolom je postavio Zelenika te tako još više gurnuo Žepce prema premijerligaškom ambisu. Žepce .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.