INFOBIRO: Publikacije
Tuzlaci proradili u nastavku

DNEVNI AVAZ,

Modrica od 23. minute igrala sa igracem manje, a gol joj poništen kod rezultata 0:0

Autori: E.MUHAREMAGIĆ

Modricani su od 23. minute igrali sa igracem manje, jer je, zbog dva žuta kartona, iskljucen Ðorde Savic. I u takvim okolnostima Modrica je napadala, a u 35. minuti je, zbog ofsajda, poništen gol Nikolica, jer je Pereira ometao golmana Jovica. U nastavku je Sloboda konsolidovala redove, a izmjene trenera Malkocevica urodile su plodom. U 69. minuti nakon skracenog kornera, koji je izveo Okanovic, Kuduzovic je bio najviši u skoku i pogodio za 1:0. U finišu su uslijedila još dva gola Slobode. U brz .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.